Loader
 • TR
 • EN
 • Verimli Sistemler için Çözümlerimiz

  Bulut Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

  Bulut Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

  Bulut Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

  RBS Report® yazılımı ile fabrikanızdaki tüm sensörlerden internet üzerinden veri toplayarak gerekli verimlilik analizlerini yapabilirsiniz.Tüm bakım sistemleri firmamıza ait olup veri tabanı yedekleme, bakımı gibi çalışmaları yapmanıza gerek yoktur. Yüksek hızlı internet bağlantısının olduğu her yerde bu sistemlerden yararlanılmaktadır. SCADA ve raporlama sistemleri bulut üzerinde olduğundan iPhone, iPad ve web SCADA lar üzerinden veriler izlenebilmekte ve raporlama arayüzleriniz ile bulut veri tabanına bağlanarak gerekli üretim raporlarınızı dünyanın her yerinden alabilirsiniz. Yazılımlarımız, Microsoft® firmasının geliştirmiş olduğu Windows Azure® bulut işletim sistemlerine tam entegre çalışmaktadır. Ayrıca IIoT sensörler ile yazılımlarımız tam uyumludur.

  Bulut veri tabanı üzerinde toplananan bu veriler ile Machine Learning algoritmaları tasarlayarak istediğiniz yapay zeka uygulamasını geliştirebiliriz. Bu veriler ile tahminleme, kestirimci bakım ve gelecek vizyonlarınızı planlayabilirsiniz. Firmamız topladığımız bilgiyle para kazanmanızı sağlayacak Türkiye'de öncü teknoloji firmalarındandır.

  Firmamız endüstri 4.0 sistemleri yakından takip ederek daha efektif, bakım maliyeti düşük sistemler geliştirmekte ve yönetmektedir.

  E-Mail Bültenimize Kaydolun

  Yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun!