• TR
 • EN
 • DE
 • Verimli Sistemler için Çözümlerimiz

  Üretimden Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

  Üretimden Veri Toplama ve Raporlama Sistemleri

  RBS Report® yazılımı ile fabrikanızdaki üretimden veri toplayarak gerekli verimlilik analizlerini yapabilirsiniz. Örnek olarak bir pres makinesinin kaç kere pres bastığını, kaç saniye aralıklarla ürün ürettiğini veya kaç kere arıza ürettiği gibi bilgilerini veri tabanında uzun yıllar tutarak sistemlerinizin yıllar içinde verimliliklerini ölçebilirsiniz.

  RBS Report® yazılımının en büyük özelliği üretimden veri toplayarak kaydettiği verileri enerji analizörleri ve reçete bilgileriyle birlikte entegre ederek ürün enerji maliyetini hesaplamanızı sağlamaktadır. MS SQL Server® yazılımı ile entegre çalışmasıyla birlikte web raporlamalar, ERP entegrasyonları ve özel geliştirilecek modüller ile tam bir dijital fabrikanın oluşması sağlanmaktadır.

  Sistemlerimizin cihaz seçimleri bilinen markalar arasından yapılmaktadır. Bu seçim, bazı firmalar için fiyat dezavantajı getirmiş gibi gözükse de gelecekte bakım ve teknoloji yenilikleri adaptasyonu, marka bağımsızlığı düşünüldüğünde firmalar avantaja geçmektedir. Firmamız diğer Türk markaları gibi müşterilerini kendi cihazlarına mahkum bırakmamaktadır. Yazılımlarımız marka bağımsız çalışabilir üst seviye, dünya devleri tarafından kullanılan ve uluslararası test merkezleri tarafından test edilmiş yazılımlardır. Firmamız bu kapsamda Türkiye'de ilk OPC Foundation®'a ürün sergilemesi yapan üye kuruluştur.

  Türkiye'de başarılı şekilde uygulanmış, firma verimliliğini %21 arttıran, yabancı kaynaklı şirketlerin uyguladığı referanslarımız mevcuttur.

  Üretimden veri toplama için tıklayınız.

  Tekstilde örnek uygulama yazısı için tıklayınız.

  E-Mail Bültenimize Kaydolun

  Yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun!