• TR
 • EN
 • DE
 • Shah Deniz 2
  Shah Deniz 2

  Firmamız Schlumberger ve Emerson firmalarına geliştirmiş olduğu test yazılım sistemi ile BP şirketinin Azerbaycan’daki Shah Deniz Projesi'nde kuyuların ön analizlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Böylece analizi yapılan petrol veya doğalgaz kuyusu için daha derine inilmesi için kuyu analizleri RBSReport yazılım ve raporlama sisteminden çıkmaktadır. Milyonlarca veri üzerinde çalışan yazılımlarımız ..

  Shah Deniz 2
  SIEMENS
  SIEMENS

  Siemens firmasının geliştirmiş olduğu bir çok enerji projesinde firmamız IT çözümleri sağlamaktadır. Firmaların etkin izleme ve raporlama sistemleriyle verimliliklerini arttırmak asıl hedeflerimizdendir.

  SIEMENS
  Borusan ENBW Enerji
  Borusan ENBW Enerji

  Borusan Holding bünyesindeki 7 adet yenilenebilir enerji santralinin üretim, tüketim, arıza ve analog bilgileri tek merkezde toplanarak günlük raporlar oluşturulması sağlanmıştır. iOS sistemler üzerinden de rüzgar türbinlerinin üretimleri izlenmek ve raporlanmaktadır.

  Borusan ENBW Enerji
  Aktops
  Aktops

  Firmamız tarafından kurulan veri toplama sistemi ile 60 kadar makinenin operatör, enerji, çalışma, arıza analizleri yapılarak verimliliği ölçülmektedir. Böylece üretim kapasitesi arttırılması hedeflenmekte ve geçmiş bilgilerden makinelerin daha performanslı çalışması sağlanmaktadır.

  Aktops
  ClarIant
  ClarIant

  Tesisteki tüm enerji tüketim noktalarından toplanan veriler ile enerji ölçümleri yapılmaktadır. Böylece fabrikanın verimli noktaları belirlenmekte verimsiz noktaları için projeler geliştirilmesi için ön raporlar oluşturulmaktadır.

  ClarIant
  Güriş Enerji
  Güriş Enerji

  Güriş Holding bünyesindeki yenilenebilir enerji santralleri üretim bilgileri tek merkezde toplanarak iOS ve android sistemler üzerinden izlenmesi sağlanmaktadır.

  Güriş Enerji
  Sanko Enerji
  Sanko Enerji

  Sanko enerji bünyesindeki 8 adet enerji üretim tesisinin önemli bilgileri merkeze toplanmaktadır. Hidro elektrik santrallerin ve rüzgar enerji santrallerinin arıza, duruş, üretim ve tüketim bilgileri bir merkezde toplanarak tesislerin kayıplarının minimuma indirilmesi amaçlanmaktadır.

  Sanko Enerji
  ALLEGION
  ALLEGION

  Tesisteki makine parkından pres bilgileri toplanmakta ve preslerin operatör verimliliği takibi yapılmaktadır.

  ALLEGION

  E-Mail Bültenimize Kaydolun

  Yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun!